Białe złoto

Białe złoto wygląda jak platyna

Wygląd biżuterii wykonanej z białego złota do złudzenia przypomina biżuterie wykonaną z platyny, która jest znacznie droższym wyrobem jubilerskim.

W opinii jubilerów białe złoto jest produktem, w którym szczególnie lubują się młode osoby, które są zwolennikami nowoczesnych rozwiązań, dlatego podążają za współczesnymi trendami. Jest subtelna i delikatna, a jednocześnie przykuwa uwagę. To właśnie dlatego ślubna biżuteria wykonana z tego kruszcu to największy hit ostatnich lat.

Jednak piękny wygląd to nie jedyna zaleta białego złota. Produkt wytworzony z odpowiednich domieszek i w odpowiednich proporcjach charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością. Jak w każdym produkcie jubilerskim tak również w białym złocie po latach użytkownika możliwe jest zmatowienie powierzchni oraz drobne zarysowania, jednak polerowanie u jubilera z pewnością przywróci jej dawny blask. W przypadku wieloletniego użytkowania białego złota, które pokryte jest warstwą rodu, możliwe jest wytarcie warstwy wierzchniej. Wówczas obrączki przybiorą żółtawy połysk, jednak i w tym przypadku możliwa jest renowacja poprzez pokrycie nową warstwą rodu.

www.allezloto.pl/BLOG/biale-zloto-warto-o-nim-wiedziec/

Dodaj komentarz