Jewellery Show

Biżuteria dla duszy

Politycy tacy jak Angela Merkel i Hillary Clinton używają biżuterii do projekcji pewnego obrazu.

Pierwszym metalem, o którym będę mówił, jest tytan. Nazwany na cześć Tytanów i tytuł piosenki Sia, Titanium jest mocnym i popularnym metalem zdobiącym palce wielu szczęśliwych lub bardzo nieszczęśliwych ludzi.

Odporny na zarysowania, odporny na korozję, a nie coś, co wywołuje alergie, tytan wcale nie nadaje się dla osób, które mają zwyczaj tworzenia niepotrzebnych tarć w przyjemnych spotkaniach towarzyskich,

Tytan jest jednak całkowicie odpowiedni dla ludzkich kameleonów. Dzieje się tak, ponieważ zastosowanie ciepła lub elektryczności może przekształcić srebrzysty metal w metal o kolorach tęczy. Ta zmiana jest bardzo podobna do tego, jak niektórzy ludzie zmieniają swoje poglądy w najmniejszym stopniu sprzeciwu lub różnicy zdań.

Istnieje oczywiście wiele innych opcji oprócz tytanu. Jeśli jesteś osobą, która ma problemy z rzeczywistością, jak wielu uczestników, którzy biorą udział w reality show, myślę, że wiem coś, co może ci się spodobać. Podobnie jak uczestnicy tych pokazów potrzebują talentu, ale są okropni w tym, co uważają za swoją pasję i nie mogą tego zaakceptować.

Jeśli uważasz, że biżuteria w kształcie słuchawek VR jest dziwna, poczekaj, aż usłyszysz o mojej następnej. Wyobraź sobie klatkę piersiową ze srebra z ogromnym kawałkiem nieoszlifowanego szmaragdu, który możesz zapiąć na tułowiu.

Oczywiście muszę dać ci znać, że powyższe sugestie nigdy nie rozwiążą na stałe poważnych problemów, takich jak bezwartościowość, samotność, bezsensowność itd.

Aby rozjaśnić wszystko, mógłbym powiedzieć, że diamenty (i inne klejnoty) są najlepszym przyjacielem dziewczyny ale nawet ktoś z rubinowymi okularami nigdy nie zaprzeczy, że bardzo smutne jest posiadanie nieożywionych kamieni jako najlepszych przyjaciół.

www.thedailystar.net/shout/life/news/jewellery-the-soul-1714504

Dodaj komentarz