Warsaw Mineral Expo

Warsaw Mineral Expo 2019 – marzec

2 i 3 marca 2019 odbędzie się największa w Polsce i jedna z największych w Europie giełd biżuterii i minerałów ­­– Warsaw Mineral Expo.

Przez dwa dni w pięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki na 8000 m² powierzchni będzie na was czekać 400 wystawców i wiele innych atrakcji. Giełda odbędzie się 2-3 marca 2019 r. w godz. 10:00-18:00.

Nasze imprezy gromadzą setki wystawców z całego świata. Tylko na naszych targach największe hurtownie jubilerskie sąsiadują z małymi zakładami rzemieślniczymi. Promujemy małe manufaktury biżuteryjne z oryginalnymi, ręcznie wytwarzanymi wzorami. Możesz u nas kupić najbardziej niespotykane minerały z całego świata. Oprócz tego oferujemy: fachowe porady ekspertów i rzeczoznawców, półprodukty do tworzenia biżuterii, kamienie szlachetne, złoto, perły, srebro, skamieniałości… Interesują Cię nowe trendy w jubilerstwie i niszowa biżuteria? Dobrze trafiłeś. Na przestrzeni 25 lat nasze targi odwiedziły setki tysięcy zwiedzających. Ciebie również zapraszamy na najbliższą imprezę!

gieldymineralow.pl/warsaw-mineral-expo

Dodaj komentarz