Amber Trip 2019

Międzynarodowy Bałtycki Pokaz Biżuterii „Amber Trip” 2019 – marzec

XVI Międzynarodowy Bałtycki Pokaz Biżuterii „Amber Trip” 2019 w centrum wystawowym LITEXPO 13 do 16 III.

Międzynarodowe targi jubilerskie i bursztynnicze „Amber Trip”, zaplanowane w dniach 13–16 marca w 2019 r. w Wilnie, to wyjątkowa impreza, która zrzeszy zawodowych jubilerów, designerów oraz kupców z najdalszych zakątków świata. Zostaną tu przedstawione trendy światowego rynku wyrobów bursztynniczych i jubilerskich, najnowocześniejsze technologie przemysłu jubilerskiego, a także najnowsze prace zawodowych jubilerów.

Oczekuje się, że na XVI Międzynarodowe Targi przybędzie blisko 220 uczestników branży bursztynniczej i jubilerskiej z 30 krajów.

Ze względu na rosnącą liczbę gości z krajów Bliskiego Wschodu, na targach „Amber Trip” po raz pierwszy zostanie ustanowiony Dom Modlitwy.

W trakcie tego unikatowego wydarzenia odbędą się międzynarodowe seminaria poświęcone aktualnej tematyce związanej z bursztynnictwem i jubilerstwem. Podczas jednej z imprez geologowie z Białorusi podzielą się wynikami badań nad bursztynem.

Fascynującą ozdobą imprezy stanie się zaplanowany na jej okres konkurs sztuki jubilerskiej. W tym roku na targach „Amber Trip” ogłoszono konkurs o tematyce społecznej – „Przypadkowe bicie serca / Random rapid heartbeats”.

ambertrip.com

W dniach 13–16 marca na XVI Międzynarodowych Bałtyckich Targach Jubilerskich „Amber Trip” w pałacu targowym „Litexpo” przy ul. Laisvės pr. 5 w Wilnie

Dodaj komentarz